top of page
Oleme võtnud kasutusele hulga meetmeid, et kaitsta oma patsiente ja personali ning takistada Covid-19 viiruse levikut.
 
Palume teil järgida Rakvere Hambakliiniku külastamise reegleid:
 
  • Vastuvõtule on lubatud tulla vaid juhul, kui teil ja teie pereliikmetel puudub kokkupuude Covid haigetga ning neil ei esine viirushaigusele iseloomulikke sümptomeid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, hingamisraskused, palavik)

  • Palume tulla visiidile täpselt õigeks ajaks, maksimaalselt 5 min varem. Vältige hilinemist. Registratuur võib paluda patsiendil oodata visiidiaja saabumist kliiniku siseruumidest väljaspool.

  • Vastuvõtule saabudes palume koheselt desinfitseerida käed ning kanda kaitsemaski.

  • Palume igal patsiendil kliinikusse saabudes täita COVID-19 tervisedeklaratsioon.

  • Mõõdame kontaktivaba meetodiga patsiendi kehatemperatuuri

  • Palume tulla visiidile üksinda. Alaealiste või saatjat vajavate patsientidega lubame kliinikusse max. ühe saatja.

  • Palume järgida min. 2m. distantsi nõuet ja jälgida ooteala märgistust.

 

 

Viirushaiguse sümptomite esinemisel palume sellest esimesel võimalusel registratuurile teada anda - leiame teile uue vastuvõtuaja!

 

Oleme kehtestanud igale visiidile lisatasu personali ja patsiendi isikukaitsevahendite eest 10€ visiidi kohta. Lisatasu ei rakendu Haigekassa poolt hüvitamisele kuuluvatele visiitidele, st sõltub läbiviidavast protseduurist ja patsiendi vanusest.

 

Loodame teie mõistvale suhtumisele.

 

Info välisriigist tulnud patsientidele:

Vastavalt Eesti Välisministeeriumi otsusele kehtib alates 1. septembrist riskiriikidest (https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele) tulnud Rakvere Hambakliiniku patsientidele järgmine kord: riiki saabudes teha COVID-19 test sadamas/lennujaamas. Kui test on negatiivne, järgneb sellele 7-päevane eneseisolatsioon. 7 päeva pärast esimese testi tegemist tuleb teha teine test ja kui ka see on negatiivne, on terved inimesed meie kliinikusse oodatud.

 

NB! Seoses lisandunud hügieeni ja turvameetmete rakendamisega COVID-19 nakkuse vältimiseks, varuge visiidile tulles senisest rohkem aega. Võimalikest visiidiaja muudatustest teavitame teid. Palume mõistvat suhtumist.

 

Küsimuste korral palume võtta ühendust meie administraatoriga tel. 3258770 või e-mail: info@rhkliinik.ee

 

bottom of page