top of page
Rakvere Hambakliinik
 

Rakvere Hambakliinik on pidevalt arenev ettevõte mis loodi 1997. aastal. Ettevõtte eelkäijaks oli Rakvere Haigla stomatoloogia osakond ning seetõttu oleme pikima töökogemusega hambaravikliinik Rakveres

 

Pakume hambaraviteenust viies kabinetis ning meil on tööl kümmekond toredat kogemustega hambaarsti. Pakutavate teenuste valik on lai ning teeme koostööd erinevate hambalaboritega üle Eesti, Vajadusel teeme koostööd teiste hambaravispetsialistidega üle eesti - eesmärgiga pakkuda patsiendile parimat ravitulemust. Samuti oleme juba aastaid olnud ametlikuks praktikabaasiks Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse tudengitele. 2021 a. nimetas Haigekassa meie kliiniku referentsasutuseks.

.

Eduka ravitulemuse tagab pidev meetodite ja materjalide täiendamine ning seetõttu panustab Rakvere Hambapolikliinik suuresti personali koolitamisse ning kaasaegsetesse töövahenditesse ning seadmetesse. Meie kabinetid on sisustatud kaasaegse tehnikaga ning kasutusel on kvaliteetsed ravimaterjalid. Kõik arstid töötavad suurendusega (luubid, mikroskoop, röntgen), et märgata pisidetaile, mis mõjutavad oluliselt ravitulemust. Aitame igas vanuses patsiente ning anname endast parima, et leida lahendused kõigile hammastega seotud küsimustele millised need ka poleks.

Olete oodatud!

 

Rakvere Hambapolikliinik personal
bottom of page