top of page
Rakvere Hambakliinik
 

Rakvere Hambapolikliinik OÜ loodi 1997. aastal. Ettevõtte eelkäijaks oli Rakvere Haigla stomatoloogia osakond ning seetõttu oleme pikima töökogemusega hambaravikliinik Rakveres.

 

Pakume hambaraviteenust neljas kabinetis ning meil on tööl kümmekond hambaarsti. Pakutavate teenuste valik on lai ja vajadusel teeme koostööd ka teiste hambaravide ja -laboritega üle Eesti, eesmärgiga pakkuda patsiendile parimat ravitulemust. Samuti oleme juba aastaid olnud ametlikuks praktikabaasiks Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse tudengitele. 2021 a. nimetas Haigekassa meie kliiniku referentsasutuseks

.

Rakvere Hambakliinik on pidevalt arenev ettevõte. Eduka ravitulemuse tagab pidev meetodite ja materjalide uuendamine ning seetõttu panustab Rakvere Hambapolikliinik suuresti personali koolitamisse. Meie kabinetid on sisustatud kaasaegse tehnikaga ning kasutusel on kvaliteetsed ravimaterjalid. Kõik arstid töötavad suurendusega (luubid, mikroskoop, röntgen), et märgata pisidetaile, mis mõjutavad ravitulemust. Aitame igas vanuses patsiente ning anname endast parima, et leida lahendused kõigile hammastega seotud küsimustele millised need ka poleks. Olete oodatud!

 

Rakvere Hambapolikliinik personal
bottom of page